CHCETE SE O NÁS DOZVĚDĚT VÍC? PŘIJĎTE NA AKCE PRO VEŘEJNOST!

Žáci SPŠD se pravidelně zapojují do přípravy a hlavně realizace akcí pro veřejnost nebo pro žáky ze základních škol v Praze. Hned v září to byl Den pro zaměstnance DPP na Výstavišti, pokračovali jsme programem na samostatném stanovišti v Garážích Hostivař, které slavily 30. let provozu. Návštěvníkům tohoto DOD jsme představili úspěšný studentský projekt – simulátor autobusu, který přilákal pozornost mnoha návštěvníků. Pro menší návštěvníky jsme si připravili na obě akce autorskou deskovku „z dílny“ studentů s názvem Revizore, nezlob se! která slaví úspěch u malých i velkých hráčů.

Kromě těchto akcí jsme se účastnili dvou jarmarků. První s názvem Jarmark řemesel a služeb pořádala pražská střední škola COPTH v Praze 9 a druhý pod názvem Jarmark řemesel v rámci akce Řemeslo žije, pořádala Novoměstská radnice. Akce byly pořádané pod záštitou MHMP a byly určeny pro žáky pražských základních škol. Všechny propagační akce zajišťují spolu s pedagogy hlavně žáci školy, kteří mohou zájemcům z řad budoucích studentů i jejich rodičů přiblížit vlastní zkušenosti se studiem, výukovými metodami a školním prostředím.

Kde nás tedy najdete v letošním roce?

7.11. – 10.11.2024 e-salon – veletrh čisté mobility, společně s Dopravním podnikem hl. města Prahy.

21.11. – 23.11.2024 Schola Pragensis, veletrh středních škol pro Prahu a Středočeský kraj.

12. 11. 2024 (úterý) 15:30 –18:00 v budově školy Moravská, Praha 2 – Vinohrady, v budově školy v Motole, Praha 5 a v dílnách odborného výcviku Košíře, Plzeňská 137.
10. 12. 2024 (úterý)15:30 –18:00 v budově školy Moravská, Praha 2 – Vinohrady, v budově školy v Motole, Praha 5 a v dílnách odborného výcviku Košíře, Plzeňská 137.

7. 1. 2025 (úterý) 15:30 –18:00 v budově školy Moravská, Praha 2 – Vinohrady, v budově školy v Motole, Praha 5 a v dílnách odborného výcviku Košíře, Plzeňská 137.
25. 1. 2025 (sobota) 9:00 – 12:00 v budově školy Moravská, Praha 2 – Vinohrady, v budově školy v Motole, Praha 5 a v dílnách odborného výcviku Košíře, Plzeňská 137.

Fotografie ze všech našich akcích si můžete prohlédnou zde Moje Fotky | Zonerama.com.