EXKURZE DO FIRMY SCHÄFER-MENK

Druhý týden v říjnu proběhla pro kluky z 2. Ročníku oboru Karosář, Autolakýrník a Strojní zámečník a z nástavbového oboru Provozní technika exkurze ve společnosti Schafer-Menkv Radotíně. Firma Schäfer-Menk je prémiovým partnerem ve výrobě konstrukcí pro autojeřáby, stavební stroje a manipulační techniku.
➡️ Během prohlídky provozu výrobního závodu byla k vidění výroba podvozku a ramen autojeřábů, výroba podvozků nakladačů kontejnerů, lakovna. Dále se podařilo nahlédnout do svařovny, kde se naši žáci i učitelé seznámili s technologii svařování a povrchových úprav.

Exkurze do reálných provozů jsou nedílnou součástí výuky v technických oborech. Bez praxe je teorie málo platná. Velmi děkujeme za pozvání!

Fotografie z akce si můžete prohlédnout ve školní fotogalerii Exkurze v Schāfer-Menk v Radotíně | Zonerama.com