SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2024/2025

V pondělí 2. září 2024 jsme měli tu čest přivítat ve Střední průmyslové škole dopravní, a.s. MUDr. Zdeňka Hřiba , náměstka pro dopravu, který slavnostně zahájil nový školní rok 2024/2025.

Pan náměstek se setkal se studenty prvních ročníků dopravních, elektro a IT oborů a prohlédl si moderní specializované učebny, kde probíhá výuka 3D tisku, virtuální reality a probíhá zde také projektová výuka.

Význam studia dopravních oborů je klíčový pro budoucnost naší infrastruktury a rozvoj městské mobility. Zároveň je nezbytné, aby studenti měli přístup k nejnovějším technologiím, které jim umožní být konkurenceschopní na trhu práce. Slavnostního zahájení se zúčastnili také ředitel školy Ing. Lukáš Sobotka, PhDr. Jiří Špička, personální ředitel @dppoficialni a předseda dozorčí rady SPŠD, a.s., členové představenstva školy a samozřejmě třídní učitelé našich prváků.

Přejeme všem studentům úspěšný start do nového školního roku!

Fotografie z prvního školního dne si můžete prohlédnout na školní fotogalerii ZDE.