INFORMACE PRO ŽÁKY PRVNÍCH ROČNÍKŮ VE ŠKOLNÍM ROCE 2024/2025

OBJEKT MORAVSKÁ
Zahájení školního roku 2024/2025 proběhne v pondělí 2. září 2024 dle rozpisu. Rozpis tříd bude zveřejněn i v přízemí školy v budově školy Motol. Prosíme vás, abyste se dostavili včas a dle uvedeného rozpisu se přesunuli do svých tříd.

Žáci prvních ročníků si prosím přinesou:

• Občanský průkaz nebo pas k ověření totožnosti,
  • Prostou kopii vysvědčení z 9. ročníku pro ověření, že byl ročník řádně uzavřen,
  • 20 Kč na vstupní čip,
  • 300 Kč jako příspěvek do fondu Rady rodičů – platba je možná i přes systém Bakaláři v modulu Platby.

Základní informace pro rodiče a žáky k zahájení a organizaci studia školního roku 2024/2025 – první ročníky, budova Moravská – ZDE.

OBJEKT MOTOL
Zahájení školního roku 2024/2025 proběhne v pondělí 2. září 2024 v 8:00 hodin. Rozpis tříd bude zveřejněn v přízemí u sborovny v budově školy Motol. Prosíme vás, abyste se dostavili včas a dle uvedeného rozpisu se přesunuli do svých tříd.

Žáci prvních ročníků si prosím přinesou:

• Občanský průkaz nebo pas k ověření totožnosti,
  • 20 Kč na vstupní čip,
  • 100 Kč jako zálohu na šatní klíč.

Základní informace pro rodiče a žáky k zahájení a organizaci studia školního roku 2024/2025 – první ročníky, budova Motol – ZDE.