VELETRH STUDENTSKÝCH PROJEKTŮ

12. června 2024 se uskuteční v budově E školy v Motole Veletrh studentských projektů SPŠD. V rámci této akce se mohou žáci, rodiče a pedagogové seznámit s pracemi studentů, kteří budou prezentovat výsledky svých projektů, na kterých pracovali ve školním roce 2023/2024.

Rádi bychom Vám také oznámili, že od 12.6.2024 se staneme díky podpisu smlouvy o spolupráci fakultní školou FD ČVUT. Jsme velmi rádi, že se Střední průmyslové škole dopravní, a.s. podařilo tuto spolupráci navázat a věříme, že tento krok nebude pouze formální, ale budeme tuto spolupráci společně rozvíjet v rámci výuky odborných předmětů a dalších vzdělávacích aktivit.

Od 13:00 je připraven v rámci veletrhu program pro rodiče současných žáků a budoucí žáky prvních ročníků, kteří byli úspěšní v letošním přijímacím řízení.

Program Veletrhu studentských projektů

13:00 – 15:00 Prohlídka veletrhu pro rodiče žáků a budoucí studenty

Prezentace studentských projektů

Individuální konzultace a dotazy k projektům
13:00 odjezd školní tramvaje na okružní jízdu (Projekt X – zaniklé vozovny)

14:30 odjezd školní tramvaje 2. kolo

Informace o průběhu studia v oborech SPŠD

Setkání s pedagogy a současnými studenty oboru

15:00 – 15:30 Shrnutí dne a poděkování zúčastněným, ukončení akce

Poznámky:

Po celou dobu veletrhu bude k dispozici informační stánek s materiály o škole, Dopravní fakultě a možnostech pracovního uplatnění v DPP – včetně brigád pro žáky. Dopravní fakulta představí projekt CTU Lions.